Ekskluzīva pirmizrāde Viaplay: seriāls TABU

2017
Dublēts latviski
8.5
Toms Hārdijs
Deivids Heimens
Džonatans Praiss

Seriāla producents - leģendārais Ridlijs Skots (Ridley Scott)

Pa asmeni skrejošais (Blade Runner), Svešais (Alien), Gladiators (Gladiator), Hannibals (Hannibal), Amerikāņu gangsteris (American Gangster), Marsietis (The Martian)

TABU

Avantūrists, kurš tika uzskatīts par mirušu, 1814. gadā no Āfrikas atgriežas Londonā ar 14 nozagtiem dimantiem un vēlas atriebties par sava tēva, kuģniecības magnāta, nāvi, apdraudot ietekmīgas Austrumindijas kompānijas politisko spēku.

Toms Hārdijs iemieso Džeimsu Kezaiju Delaneju paša veidotajā seriālā. Pēc tam, kad viņš tika uzskatīts par jukušu un pazudušu Āfrikā, visiem par pārsteigumu Džeimss parādās pats sava tēva bērēs, izraisot pilnīgu apjukumu. Džeimsa māsa Zilfa un viņas vīrs Torns, plānojot saņemt mantojumu, piedzīvo īpaši nepatīkamu pārsteigumu, jo izrādās, ka testamentā viss tika novēlēts Džeimsam.

Vai viņš ir dzīvs vai miris? Un kāpēc cilvēki runā, ka Džeimss ir apsēsts ar gariem un komunicē ar mirušajiem? Tabu – seriāls, kurš ieintriģē ar mistiku un briesmām. Džeimsa negaidītā atgriešanās, cīņa par tēva mantojumu, noslēpumainā Nootka Sound sala, nežēlīgie sāncenši, kuri ir gatavi nogalināt, korumpēta valdība – tas viss (un vēl) seriālā Tabu Viaplay platformā!

HD kvalitāte

Skaties Viaplay HD kvalitātē, gluži kā kino teātrī.

Bez reklāmām.

Skaties Viaplay bez reklāmas pauzēm. Vairs nebūs jāgaida!

Vienmēr ar Tevi!

Izbaudi Viaplay datora ekrānā, mobilajā telefonā vai planšetē.

Izmēģini par brīvu.

Jaunajiem lietotājiem mēs dosim 30 dienu izmēģinājuma periodu bez maksas.

Ekskluzīva pirmizrāde Viaplay: seriāls TABU